موجود در انبار
یو پی اس فاراتل 3000 ولت آمپر از سری یو پی اسهای منابع تغذیه AC بدون وقفه (On-Line) هستند که با تـکنولوژی Double Conversion طـراحی شده و قـادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، همـواره برق سینوسی کامل با دامنه ولتاژ و فرکانس مناسب تامین نمایند.
یوپیاسهای سری SDC مجـهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
این سری از دستگاهها جهت استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی و… میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.
| کاربرد | PLC, تجهیزات آزمایشگاهی, سرور, سونوگرافی, شبکه مخابراتی, شبکه های شعب, کیوسک اطلاع رسانی, مدیریت هوشمند ساختمان, یونیت دندان پزشکی |
|---|---|
| تکنولوژی | On-Line Double Conversion |
| توان نامی | 3000VA / 2100Watt |
| راندمان | در زمان استفاده از برق شهر: کمتر از 85% |
| زمان سوئیچ | از برق به باتری و بالعکس: 0msec |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 16A |
| فاز | تک فاز |
| ولتاژ (VAC) | Full Load: 160~300VAC , Half Load: 110~300VAC |
| فرکانس | 50±0.25Hz, 50±3Hz |
| ضریب قدرت | Full Load: >0.98 |
| جریان | 13.6A |
| ضریب قدرت نامی | 0.7 |
| اعوجاج هارمونیک | در بار خطی: بیشتر از %2 |
| تحمل اضافه بار | 105% تا 125% توان نامی به مدت 1 دقیقه, 126% تا 150% به مدت 30 ثانیه |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | Pure Sine Wave 220VAC±1% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| باتری داخلی | ندارد |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10~4 ساعت بسته به ظرفیت باتری پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری خارجی | مجهز به کانکتور مخصوص جهت اتصال به کابینت باتری |
| بیشینه جریان شارژ باتریها | 5.5A |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| نویز شنوایی دستگاه | در فاصله یک متری از دستگاه: کمتر از 41dB |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.