موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل VENUS1300 ، منابع تغذیه AC بــدون وقفــه هستند که با تـکنولوژی Line-Interactive طـراحی شده و قـادرند برق نامناسب را با انجام تقویت یا تضعیف دامنه و فیلتراسیون به برق مناسب برای مصرفکننده تبدیل کنند.
یو پی اس فاراتل مدل VENUS1300 مجـهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و همچنین تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
این نوع یوپیاس باید در سیستمهای کامپیوتری مورد استفاده قرار گیرد در غیر این صورت با خدمات پس از فروش هماهنگی گردد.
| کاربرد | درب های اتوماتیک, سیستم نظارت تصویری, سیستم نوبت دهی, کامپیوترهای شخصی و کنسول های بازی, کیوسک اطلاع رسانی, ماشین های اداری, مرکز تلفن |
|---|---|
| تکنولوژی | Line-Interactive |
| توان نامی | 1300VA-780Watt |
| زمان سوئیچ | 2.5msec |
| تعداد باتری | 2 |
| راندمان | کمتر از 95% |
| ولتاژ (VAC) | 220VAC±20% |
| فاز | تک فاز |
| ماکزیمم جریان | 8A |
| فرکانس | 50±3Hz / ±5Hz, در حالت باتری: %0.2±50Hz, در حالت برق شهر: برابر با ورودی |
| ضریب قدرت نامی | 0.6 |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | 220Vr.m.s±5% و شکل موج شبه سینوسی |
| تحمل اضافه بار | از 110% تا 130% توان نامی به مدت 1 دقیقه و بیش از 130% به مدت 3 ثانیه |
| جریان | 3.54A خطی, 5.9A غیرخطی |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | 220VAC±10% و شکل موج سینوسی |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری داخلی | 2 عدد باتری (12V (9Ah |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.