موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل SDC6000X از سریهای SDC منابع تغذیه AC بدون وقفه (On-Line) هستند که با تـکنولوژی Double Conversion طـراحی شده و قـادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، همـواره برق سینوسی کامل با دامنه ولتاژ و فرکانس مناسب تامین نمایند.
یو پی اس فاراتل مدل SDC6000X مجـهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
این یو پی اس فاراتل مدل SDC6000X برای دستگاهها جهت استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی و… میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.
| کاربرد | تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات اتاق عمل, دیتا سنتر, سرور, سونوگرافی, شبکه مخابراتی, شبکه های شعب, مدیریت هوشمند ساختمان, یونیت دندان پزشکی |
|---|---|
| تکنولوژی | On-Line Double Conversion |
| توان نامی | 6000VA/4200Watt |
| راندمان | در زمان استفاده از برق شهر: کمتر از 85% |
| زمان سوئیچ | از برق به باتری و بالعکس: 0msec |
| دارای شارژ | دارد |
| ولتاژ (VAC) | 170~300VAC |
| ماکزیمم جریان | 30A |
| فاز | تک فاز |
| ضریب قدرت نامی | 0.7 |
| تحمل اضافه بار | 105% تا 125% توان نامی به مدت 1 دقیقه, 126% تا 150% توان نامی به مدت 0.4 ثانیه |
| اعوجاج هارمونیک | در بار خطی: بیشتر از %2 |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | Pure Sine Wave 220VAC±1% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| باتری داخلی | ندارد |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10~4 ساعت بسته به ظرفیت باتری پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری خارجی | مجهز به کانکتور مخصوص جهت اتصال به کابینت باتری |
| نویز شنوایی دستگاه | در فاصله یک متری از دستگاه: کمتر از 48dB |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.