موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل CAD10KX1-RT-4U منابع تغذیه AC بدون وقفه (On-Line) هستند که با تـکنولوژی Double Conversion طـراحی شده و قـادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، همـواره برق سینوسی کامل را با ولتاژ مناسب تامین نمایند. یوپیاسهای سری کادیلاک مجـهز به سیستم کنترلی تماماً دیجیتال و پیشرفتهی DSP بوده و بدین ترتیب کنترل و همچنین تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
این سری از دستگاهها جهت استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی و… میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.
| کاربرد | CNC, PLC, VSAT, تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات اتاق عمل, دیتا سنتر, سرور, سونوگرافی, سیستم نظارت فیزیکی, شبکه مخابراتی, شبکه های شعب, مدیریت هوشمند ساختمان, یونیت دندان پزشکی |
|---|---|
| تکنولوژی | On-Line Double Conversion |
| توان نامی | 10000VA / 7000Watt |
| راندمان | در زمان استفاده از برق شهر: بیشتر از 92% |
| زمان سوئیچ | 0ms |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 50A |
| فاز | تکفاز (فاز+نول+ارت) |
| فرکانس | 50±3Hz / ±5Hz, در حالت باتری: 50Hz±0.01, در حالت برق 5± یا 50Hz±3 |
| ولتاژ (VAC) | 170~270VAC |
| جریان | در بار کامل غیر خطی 45.4A |
| ضریب قدرت نامی | 0.7 |
| تحمل اضافه بار | تا 125% توان نامی به مدت 10 ثانیه و تا 150% توان نامی به مدت 0.4 ثانیه |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | Pure Sine Wave 220VAC±1% |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | Pure Sine Wave 220VAC±1% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| باتری داخلی | ندارد |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری خارجی | مجهز به کانکتور مخصوص جهت اتصال به کابینت باتری |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
| نویز شنوایی دستگاه | در فاصله یک متری از دستگاه: کمتر از 55dB |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.