موجود در انبار
یو پی اس تک سای مدل TechSay SDE 6000XT با تکنولوژی On-Line- Double Conversion و توان نامی 6KVA، به گونهای طراحی شده است تا برق مناسب برای رایانهها، شبکههای کامپیوتری و سایر تجهیزات الکترونیکی حساس را فراهم نماید.
جریان متناوب تولید شده در این دستگاه، سینوسی کامل و پایدار است.
چنانچه این یوپیاس در شبکه انتقال و توزیع برق، در معرض افزایش/کاهش ناگهانی ولتاژ برق یا حتی قطع کامل برق قرار بگیرد،
میتواند از کلیه اختلالاتی که باعث از بین رفتن اطلاعات، مختل شدن عملکرد رایانهها و آسیب به آنها میگردد، محافظت نماید.
یوپیاسهای سری SDE مجهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری میباشند
و کلیه پارامترهای عملکردی دستگاه از جمله کنترل ولتاژ،
جریان و فرکانس ورودی و خروجی و همچنین پارامترهای مربوط به جریان و ولتاژ شارژ باتریها از طریق صفحه نمایش (LCD) دستگاه قابل تنظیم است.
برای سهولت استفاده، دستگاه دارای صفحه نمایش LCD است
تا از طریق آن کاربر به سهولت بتواند به کلیه اطلاعات یوپیاس و دکمههای تنظیم عملکرد دسترسی داشته باشد.
این دستگاهها میتوانند برق مناسب جهت تغذیه تجهیزات کامپیوتری و شبکه، تجهیزات کنترل و ابزار دقیق، وسایل حساس آزمایشگاهی، تجهیزات مخابراتی، پزشکی و… را فراهم نمایند.
| مدل دستگاه | SDE 6000XT |
|---|---|
| تکنولوژی | On-Line Double Conversion |
| توان ظاهری | 6kVA |
| قدرت نامی | 6kW |
| راندمان | بیشتر از 96% |
| زمان سوئیچ | 0ms |
| محدوده ولتاژ ورودی | Vac 176~288 |
| فرکانس ورودی | 40Hz/ 70Hz |
| شکل موج خروجی | Pure Sine Wave |
| ولتاژ خروجی در وضعیت باتری | 200Vac / 220Vac / 230 Vac / 240 Vac ± 5% (settable) |
| ولتاژ خروجی در وضعیت برق شهر | 220/230/240Vac (settable) |
| فرکانس خروجی در وضعیت باتری | 50Hz / 60Hz ± 0.1Hz |
| فرکانس خروجی در وضعیت برق شهر | ﺳﻧکرون ﺑﺎ ﺑﺎی پس |
| تحمل اضافه بار | 105%~110% for 10 min, 110%~125% for 1 min, 126%~150% for 3s |
| اعوجاج هارمونیکی کل (ولتاژ خروجی) | در ﺑﺎر ﻏﯾرﺧطی کمتر از 4% و در بار خطی کمتر از 1% |
| ضریب توان | 0.99 < |
| ولتاژ DC کابینت | Vdc 192 |
| تعداد باتری | 16 عدد |
| باتری داخلی | ندارد |
| باتری خارجی | مجهز به ترمینال سرامیکی جهت اتصال مجموعه باتری |
| بیشینه جریان شارژ باتریها | Max. 5 A |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| رطوبت محدوده کاری | 95%~0 (غیرفشرده) |
| ارتفاع محدوده کاری | کاھش قدرت ﺧروجی ١٪ ﺑه ازای ھر ١٠٠ متر اﻓزاﯾش ارﺗﻔﺎع |
| نویز شنوایی دستگاه | در فاصله یک متری از دستگاه: کمتر از 55dB |
| کاربرد | تجهیزات آزمایشگاهی, تجهیزات اتاق عمل, دیتا سنتر, سرور, سیستم نظارت تصویری, شبکه کامپیوتری, ماشین های اداری |
| ابعاد دستگاه | 350×465×191(mm) |
| ابعاد بسته بندی | 318*595*475 mm |
| وزن خالص | 14.5 Kg |
| وزن با بسته بندی | 16 kg |
| لوازم جانبی همراه | کابل ارتباط سریال |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.