موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل SSP3000X از سری یو پی اسهای Smart Sine Plus فاراتل، منابع تغذیه AC بدون وقفه هستند که با تکنولوژی Line-Interactive طـراحی شده و قادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، همـواره برق سینوسی کامل را با ولتاژ مناسب تأمین نمایند.
یو پی اس فاراتل مدل SSP3000X که از سری یوپیاسهای سری SSP هستند، مجهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و همچنین تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
یو پی اس فاراتل مدل SSP3000X جهت استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی و… میتوانند مورد استفاده قرار گیرند.
| کاربرد | ATM, سیستم نظارت تصویری, شبکه های شعب, کیوسک اطلاع رسانی, مدیریت هوشمند ساختمان |
|---|---|
| تکنولوژی | Line-Interactive |
| توان نامی | 3000VA / 2100Watt |
| راندمان | 85%< |
| زمان سوئیچ | 2-4msec |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 20A |
| فرکانس | 50±3Hz, در حالت باتری: 50Hz±0.01, در حالت برق شهر: سنکرون با ورودی |
| فاز | تک فاز |
| جریان | 13.6A |
| ضریب قدرت نامی | 0.7 |
| تحمل اضافه بار | در حالت باتری: از 0 تا 0 توان نامی به مدت 20 ثانیه, در حالت باتری:از 0 تا 0 توان نامی به مدت 5 ثانیه, در حالت نرمال: از 0 تا 0 توان نامی به مدت 10 دقیقه |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | 220VAC±1% |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | 220VAC±10% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.