موجود در انبار
یو پی اس LIFT80 فاراتل، منبع تغذیه AC بدون وقفه است که با تکنولوژی Line-Interactive طراحی شده و قادر به تأمین برق تابلوی آسانسور تا توان موتور 8KW میباشد.
این دستگاه قادر است در هنگام قطع برق آسانسور، توان مورد نیاز برای ادامه کار آسانسور را جهت خروج افراد از کابین تأمین نماید.
| کاربرد | آسانسور |
|---|---|
| تکنولوژی | Line-Interactive |
| توان نامی | 1300VA/780Watt |
| راندمان | کمتر از 95% |
| زمان سوئیچ | 4~8msec |
| تعداد باتری | 2 |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 8A |
| فاز | تک فاز |
| ولتاژ (VAC) | 170~260VAC |
| ولتاژ نامی | 230VAC |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | 198~245VAC |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | 240Vrms±5% |
| جریان | 5.9A |
| فرکانس | 50±5Hz/50±3Hz, در حالت باتری: Hz±0.01, در حالت برق شهر: سنکرون با ورودی |
| ضریب قدرت نامی | 0.6 |
| تحمل اضافه بار | -از 0 تا 0 توان نامی به مدت 1 دقیقه |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری خارجی | قابلیت اتصال ندارد |
| باتری داخلی | 2 عدد باتری (12V (9Ah |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.