موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل DSS2000X از سری یوپیاسهای Digital Smart Sine فاراتل، منابع تغذیه AC بدون وقفه هستند که با تکنولوژی Line-Interactive طـراحی شده و قـادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، برق سینوسی کامل را با ولتاژ مناسب تامین نمایند.
یوپیاسهای سری DSS مجـهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و همچنین تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
این سری از یو پی اس ها به منظور استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی، باز و بسته کردن دربهای برقی و… طراحی و ساخته شدهاند.
| کاربرد | ATM, VSAT, باسکول, درب های اتوماتیک, سیستم نظارت تصویری, سیستم نوبت دهی, کیوسک اطلاع رسانی, ماشین های اداری, مرکز تلفن, یونیت دندان پزشکی |
|---|---|
| تکنولوژی | Line-Interactive |
| توان نامی | 2000VA / 2000Watt |
| راندمان | در زمان استفاده از برق شهر: کمتر از 95% |
| زمان سوئیچ | 2-4msec |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 13A |
| فرکانس | 50±3Hz / ±5Hz, در حالت باتری: 50Hz±0.01, در حالت برق شهر: برابر با ورودی |
| فاز | تک فاز |
| ولتاژ (VAC) | 148~270VAC در بار 0% تا 70% نامی, 170~270VAC در بار 70% تا 100% نامی |
| جریان | 9.09A |
| ضریب قدرت نامی | 1 |
| اعوجاج هارمونیک | در بار غیرخطی: بیشتر از %6 |
| تحمل اضافه بار | از 105% تا 125% توان نامی به مدت 10 ثانیه |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | 220VAC±10% |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | 220VAC±1% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| باتری داخلی | ندارد |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| باتری خارجی | مجهز به کانکتور مخصوص جهت اتصال به کابینت باتری |
| نویز شنوایی دستگاه | در فاصلهی یک متری از دستگاه: کمتر از 40dB |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.