موجود در انبار
یو پی اس فاراتل مدل DSS1500 یا همان یوپیاسهای Digital Smart Sine فاراتل، منابع تغذیه AC بدون وقفه هستند که با تکنولوژی Line-Interactive طـراحی شده و قـادرند بدون توجه به نوسانات، اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، برق سینوسی کامل را با ولتاژ مناسب تامین نمایند.
یوپیاسهای سری DSS مجـهز به سیستم کنترل هوشمند میکروپروسسوری بوده و بدین ترتیب کنترل و همچنین تشخیص خطاها در تمامی قسمتها توسط آن انجام میشود.
یو پی اس فاراتل مدل DSS1500 به منظور استفاده در سیستمهای کامپیوتری، دستگاههای دقیق اندازهگیری، وسایل حساس آزمایشگاهی، پزشکی، تجهیزات مخابراتی، باز و بسته کردن دربهای برقی و… طراحی و ساخته شدهاند.
| کاربرد | ATM, VSAT, باسکول, سرور, سیستم نظارت تصویری, سیستم نوبت دهی, کیوسک اطلاع رسانی, مرکز تلفن |
|---|---|
| تکنولوژی | Line-Interactive |
| توان نامی | 1500VA/1500Watt |
| زمان سوئیچ | 2-4msec |
| دارای شارژ | دارد |
| ماکزیمم جریان | 10A |
| فرکانس | 50±3Hz / ±5Hz, در حالت برق شهر: سنکرون با ورودی |
| فاز | تک فاز |
| جریان | 6.8A |
| ضریب قدرت نامی | 1 |
| ولتاژ در حالت برق (VAC) | 220VAC±10% |
| ولتاژ در حالت باتری (VAC) | 220VAC±1% |
| جنس باتری | سیلد لید اسید |
| باتری داخلی | ندارد |
| باتری خارجی | مجهز به کانکتور مخصوص جهت اتصال به کابینت باتری |
| زمان شارژ مجدد | حدود 10 ساعت پس از تخلیه کامل تا 90% |
| ارتفاع محدوده کاری | تا ارتفاع 1000 متری از سطح دریا (براساس استاندارد IEC62040) |
| دمای محدوده کاری | 0~40°C |
| رطوبت محدوده کاری | 80%~0 (غیرفشرده) |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
There are no reviews yet.