درباره ما

about_us_banner

 

تاریخچه و درباره ما

امروزه اهمیت تأمین انرژی الکتریکی ایمن و سالم از جهات مختلف اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، درمانی و … بر همگان واضح است. انرژی الکتریکی به گونه ای در زندگی روزمره همگان دخیل شده است که زندگی بدون آن ناممکن یا بسیار دشوار می باشد.

  با توجه به نزدیکی کشورها و جوامع بشری به یکدیگر، جهش سریع تکنولوژی های مبتنی بر میکروپروسسورها در دهه های اخیر در کلیه محصولات و انتقال سریع اطلاعات، لزوم داشتن یک منبع انرژی الکتریکی و برق مطمئن را بیش از پیش ضروری می نماید.

دردنیای امروزی که ارتباطات از اهمیت فوق العاده ای در پیشرفت جامعه بشری و صنعت کشورها برخوردار گردیده است، حفاظت از دستگاه های مربوطه و اطلاعات آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

این شرکت در 4 حوزه به فعالیت عمده و گسترده می پردازد:

1-     واردات و پخش انواع باتری 12 ولتی  UNITEX POWERبرای مصارف UPS- سولار – اعلام و اطفاء حریق- مراکز سوئیچ تلفن و مخابرات و غیره از رنج 1.3 آمپر الی 100 آمپر با برند UNITEX POWER

2-     یو پی اس های OFFICE  با برند UNITEX POWER از رنج 600V.A  الی 10KVA

3-     یو پی اس صنعتی 3 فاز با برندهای INFORM-INVT-LEGRAND و غیره…..

4-  گروه فاریان به صورت گسترده ارائه خدمات پشتیبانی فنی و سرویس و نگهداری محصولات خود را در سیستم های بانکی ، وزارتخانه ها ، سازمان های علمی و صنعتی ، کارخانجات ، بیمارستان ها ، ادارات ، شرکت های کامپیوتری و ارگانهای نظامی طی قراردادهای فی مابین به عهده دارد.

واحد خدمات پس از فروش شركت ضمن بکار گیری کارشناسان زبده الکترونیک، با هدف عرضه ی خدمات نصب، تعمیر، سرویس و نگهداری سالیانه انواع  UPS ,باتوجه به اینکه معمولا استفاده کنندگان از UPS با مشکل باتری های خراب و اسقاطی قدیمی روبرو هستند و این باتری ها نوعا باعث ایجاد آلودگی های شیمیایی و اسیدی در  محیط های کار می گردد نسبت به خرید و اسقاط کردن این باتری ها اقدام می کند.

 گروه فاریان با برخورداری از نيروهای متخصص و مجرب در زمينه واردات، فروش، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش سيستم های منبع تغذيه بدون وقفه (UPS) و UPS های صنعتی توان بالا و با قریب به یک دهه تجربه تخصصی در اين امر قادر به ارائه خدمات فوق با بالاترين كيفيت و مناسب ترین قیمت  بوده و از رفرنس پرباری در این زمینه برخوردار می باشد.

برخی از خدمات ما:

  • فروش و خدمات پس از فروش ، تعمیر و سرویس انواع یو پی اس ،ترانس و استابیلایزر از توان  1KVA تا 1000KVA
  • فروش و مرکز پخش باتریهای سیلد اسید (خشک) در شمال غرب استان تهران
  • جمع آوری ،تعویض و خرید باتریهای فرسوده
  • فروش محفظه نگهداری باتری(کابینت باتری)
  • مشاوره ، کارشناسی و بازدید جهت تهیه یو پی اس، ترانس،استابیلایزر و ژنراتور متناسب بابارهای مصرفی شما
  • آماده عقد قرارداد سرویس و نگهداری و پشتیبانی (نت) یو پی اسهای مجموعه شما
  • ارائه راه حل های مناسب و یا جایگزین که به لحاظ هزینه و امکانات، مناسب مشتریان باشد
  • ارائه امکانات جانبی مورد نیاز مشتری مانند بررسی وضعیت ارت ( بررسی چاه ارت قدیمی)، سیم کشی (سیم کشی قدیمی موجود در محل و امکان استفاده از آن در سرویس جدید UPS) و تابلو هایBy  pass
  • ایجاد اطمینان خاطر در انتخاب طرح نهایی
  • و همچنین در خصوص کلیه مسائل و مشکلات برق اضطراری،  ما را مشاور و همراه خود بدانید و با تماس خود ما را مفتخر سازید.

امید است بتوانیم در آینده منشاء خدمت به مشتریان محترم واقع گردیم.